Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Šestileté dívky jako sexy modelky v podpatcích?

18.09 | 17:12   |   Redakce 5   |   komentářů (1)

Dovolit nebo zakázat? Profesionální pózy, silný make-up a luxusní oblečení. Že se spousta děvčat vrhá do modelingu ještě před oslavou patnáctin, už nikoho nepřekvapí.

Nepřijde vám ale zvláštní, vidět v časopise šestileté „modelky", oblečené do odvážných šatů?

A co soutěže krásy, kde jsou dívky předškolního věku dokonce leckdy vylepšovány botoxem? Vítejte ve světě, kde podpatky nahradily hračky!

Je to prostě smutnéL

Ve světě je žádána mladičká žena vypadající jako opuštěné dítě.

Také si vaše malá dcera občas vyzkouší některou z vašich rtěnek nebo očních stínů?

Problémem také může být skutečnost, že se dívky make-upem opticky postarší, takže mohou přitahovat nežádoucí pozornost případných sexuálních deviantů.

Dalším faktorem, který je nutné vzít v úvahu, je otázka, zda líčení v tak raném věku nepotlačuje přirozenost dítěte. Jednak jsou všechny děti krásné samy o sobě a jednak v nich můžeme vzbudit pocit, že bez make-upu nejsou hezké a zajímavé,a proto nepotřebují žádné líčidla.

A víte co je novým trendem v Americe?

Možná budete překvapeni – v Americe se již objevila push-up podprsenka určená pro dívky od 8 do 12 let. Kromě účelu a smyslu této podprsenky zůstává otázkou, co by měla u tak malých dívek „nadzvedávat“…

Kdy dorazí zpráva k nám? A začnou s tím naše děvčátka?

Jak se snaží rodiče ze svých dětí “vytřískat” co nejvíc a chtějí, aby jeji ratolest byla ze všech a ve všem nejlepší a také toho, jak i osmileté děti touží po tělu anorektiček, objevila jsem několik zpráv ze světa, které poukazují na to, že takoví rodiče skutečně existují. Matky mladých slečen si je snaží “upravit” k obrazu svému. Kromě odvážných šatiček a líčení je vedou k tomu, aby jejich smýšlení sdílely. Často do nich vkládají naději v to, že dokáží to, co ony samy ne.

“Děti na molu, plastika, poruchy příjmu potravy” které (především, pokud budou stále podléhat vlivu matky) mají v pozdějším věku větší náchylnost k poruchám příjmu potravy. Doba se ale mění a dneska se stále častěji u psychologů a psychiatrů objevují s anorexií (s bulimií méně) i osmileté děti.

Musí být nejlepší za každou cenu. Rodiče tak často ničí své děti.

Dítě ještě není na světě a my už mu směle plánujeme budoucnost. Bude z ní druhá Eva Herzigová,Naomi Cambell,Claudie Schiffer?

 

A to by bylo, aby se naše představy nevyplnily!

Rty zvětšit, prsa trochu zvednout a šup s holkou do světa !!

Vzdělání nerozhoduje, půvab ano

 

České mámy i tátové těm z Ameriky šlapou na paty. Na Miss Barbie se před třemi roky přihlásilo několik stovek holčiček od čtyř do deseti let.

 

Je to k zamyšlení,kam se naše děti řítí,do jakých končin…..

Udělejte STOP!!!!

Pokud vás tyto fotografie děsí, a ony děsivé a odstrašivé jsou!!!

Tak…..

 Mějte radost ze svých  dětí,holčiček nechte je vyrůstat s panenkami,..plyšáčky,berte je takové jaké jsou,přirozené a vyrůstající do své krásy a nechte je prožít krásné a bezstarostné dětství………

Zpět   |   Nahoru

Šestileté dívky jako sexy modelky v podpatcích?

SESTILTE DIVKY JAKO SEXY MODELKY V PODPATCICH

JAKO JE TO HROZNI ALE JA BICH TO NEDOVOLILA SVI DCERE POTOM SE DIVOI ZE SE STRAC...

Diskutovat

wow gold for Sale. www.savorgold.com Provide Free World of Warcraft Guide and Strategy. Professional WOW Gold, diablo 3 gold, runescape gold wow power leveling Store Online,Best Service to Each Customer. Tera gold for guild wars 2 gold and Blade & Soul gold and Swtor Credits on safe online store,one more click to buy runescape gold , buy Swtor Credits cheap,safe, Fast delivery and Low prices!

Aktuálně

Nejvíce Vás zajímá

TOPlist
0.14994502067566