Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace

V účesech vedou mikáda všech délek a ofiny. Vyberte to nejlepší pro vás

30.11 | 14:03   |   redakce 2   |   komentářů (0)

Pokud toužíte po změně svého účesu a máte kratší vlasy, určitě si vyberte některý ze tří typů mikáda a neuděláte chybu. A jestliže jsou vaše vlasy dlouhé, vrhněte se do přirozených vln .

mikádo

Pokud toužíte po změně svého účesu a máte kratší vlasy, určitě si vyberte některý ze tří typů mikáda a neuděláte chybu. A jestliže jsou vaše vlasy dlouhé, vrhněte se do přirozených vln . 

Mikáda a zase mikáda, to je hit posledních let. Nemusíte se ale pořád držet rozcuchu podle Victorie Beckham, mít nad krkem vlasy vystříhané a naopak přední partie účesu až po bradu. Letošní mikádo je jiné – ležérní, nepravidelné. Sluší každému typu obličeje. A to především díky různým tipům střihu ofiny.

Rovně střižená ofina


Elegantní a vzdušný krátký sestřih je originální rovně střiženou ofinou protaženou až na spánky. Kvalitní střih stačí k tomu, aby účes držel po celý den. Účes lehce zvládnete a jeho výhodou je, že si s ním můžete pohrát a vytvořit z něho různé varianty. Vlasy buď jen přirozeně uhladíte, nebo z nich vykouzlíte rozcuch či zvýrazníte jen určité partie. S proměnou účesu pomůže vosk, který rozetřete v dlaních.

Pro koho se hodí:
Účes s takto střiženou ofinou zvýrazní oči a lícní kosti. Tím dodá obličeji mladistvou jiskru. Nejlépe sluší ženám se souměrným oválným obličejem a vhodný je také pro sportovní typy žen. Tvář vynikne, pokud je dokonale, ale nenápadně nalíčená. Obočí by mělo být vytvarované a oči jemně, téměř přirozeně nalíčené. Krátkým lookem se pyšní Halle Berry, Alyssa Milano a Cate Blanchett.

Nesouměrný střih

Mikádo se právě teď nejvíc nosí. Je hitem letošního podzimu a zimy, stejně tak i hnědá barva s červenými tóny. Nepravidelný střih je plný geometrie, trochu ostřejší, ale ležérní a vzdušný. Nesouměrná ofina je v délce nad obočí a zdůrazňuje rysy obličeje. Doma při úpravě účesu používejte šampon a balzám na zvětšení objemu vlasů a pak účes vyhlaďte stylingovými přípravky.

Pro koho se hodí:
Tento účes je slušivý a nenáročný na úpravu. Vzhledem k tomu, že ofina zvýrazňuje rysy v obličeji, sluší ženám s oválným, podlouhlým i srdcovitým tvarem obličeje. Podlouhlému tvaru obličeje budou svědčit stupňovitě sestřižené partie, které pomohou obličej vytvarovat. K barvě vlasů ladí světlý make-up na tvářích a hnědé stíny.

Extravagantní mikádo


Velmi nekonvenční a osobitý účes. Krátké a hladké mikádo je střižené v úrovni lícních kostí a zdůrazní rysy obličeje. Velmi módní je krátká střapatá ofinka, která je střižená do oblouku a přidá jas vašim očím. Moderní, přirozený blonďatý odstín dodává účesu jemnost. Dokonalost a hladkost střihu docílíte použitím přípravků pro vyhlazení a lesk účesu. Přirozeně blonďatá barva sluší zejména letním a jarním typům.

Pro koho se hodí:
Netradiční účes je vhodný pro souměrný oválný typ obličeje. Dovolit si ho mohou mladé odvážné ženy, které mají krásnou tvář. Vynikne dokonalé obočí a kouřově nalíčené oči. Patří k němu i dokonale čistá ple s perfektním make-upem. Vyjděte si v něm jen při výjimečných příležitostech, třeba na party či na ples.

Střapatý střih s asymetrií


Velmi originální účes z polodlouhých vlasů, které jsou značně prostříhané. Neobjevíte na nich ani jednu rovnou linii. Ofinka je krátká a asymetrická. Střapatého vzhledu docílíte pomocí žehličky a stylingových přípravků. Výborně se pracuje s jemným voskem, který rozetřete mezi prsty a trpělivě vytvarujte jednotlivé pramínky. Pomůže i texturovací lak, který zvýrazní jednotlivé vrstvy účesu. Stupňovitě sestřižené vlasy dopomohou ke zjemnění tvaru obličeje a vytvarují ho.

Pro koho se hodí:
Tento styl účesu je vhodný pro ženy, které se nebojí experimentovat a měnit různé styly účesů. Bude slušet zejména těm ženám, které mají oválný, kulatý či hranatý typ obličeje. Střapatý střih zakryje i nesouměrnosti na obličeji. Vzhledem k tomu, že oči jsou zakryté, hezky vyniknou nalíčené rty.

Přirozené volné vlny


Hitem letošního podzimu jsou také dlouhé vlasy s velkými, jakoby neupravenými vlnami. Světlý tón hnědé vytvoří na účesu celkový přirozený nádech. Volné vlny jsou sexy a kupodivu nenáročné na úpravu. Stačí, když vetřete do suchých vlasů balzám pro zvýraznění kadeřavosti a dotvarujete vlny rukama. Vaše hlava bude plná zdravých a přírodně vypadajících vln. Při mytí nezapomeňte na kvalitní šampon, balzám nebo masku, nejlépe od profesionálů. Třeba novinku od Mark Hill.

Pro koho se hodí:
Přirozené vlny budou nejvíce slušet romantickým ženám s oválným a srdcovitým tvarem obličeje. Účes zjemní vaši tvář a dodá objem dolním partiím obličeje. S tímto účesem si vyjděte na ples a velkými vlnami ze svých vlasů ozdobte odhalený výstřih a holá ramena. Zvolte jen jemné, téměř nahé nalíčení tváře a očí.

Měděná ofina a vlny ve vlasech


Účes z dlouhých vlasů se vyznačuje střídáním rovných úseků a zvlněných kadeří. Účesu dominuje dlouhá, hustá, tupá a těžká ofina sčesaná od středu hlavy. Končí těsně nad očima a takto je hitem této sezony. Zářivě měděná barva dodá účesu tu pravou jiskru a zaručeně utiší i sebemenší smutek podzimních dnů. Bude slušet ženám jarního a podzimního typu. Tento účes si vytvoříte pomocí přípravků na nepoddajné vlasy a na jejich lesk. Vlny vykouzlíte pomocí velkého kulatého kartáče a fénu.

Pro koho se hodí:
Účes vynikne na kvalitních dlouhých vlasech a je vhodný pro jemný typ ženy se srdcovitým či oválným tvarem obličeje. Díky ofině zakryje širší čelo a mírné vlny dodají spodním partiím objem. Tímto účesem a zářivou barvou okouzlíte nejen ve společnosti, ale můžete si ho dovolit i na denní nošení, klidně k roláku. 

Ofiny třikrát jinak

Největším hitem je hustá, dlouhá ofina končící těsně nad očima. Ta se hodí pro ženy, které mají hodně vlasů a mohou se pochlubit jejich kvalitou a hustotou. Vlasy musí být rovné a silné. A druhý typ? To je krátká, zubatá ofina plná asymetrie. Do třetice, pokud jste mladé a odvážné, můžete vyzkoušet lehce střapatou ofinku střiženou do oblouku.
Pokud se pyšníte dlouhými vlnitými vlasy, tak ani na vás letošní mistři trendů nezapomněli. Jsou letos hodně módní, ale podmínkou je, aby vaše vlasy byly opravdu kvalitní.


A jak na to? Hlavní je přirozenost, nejlépe když necháte své velké kadeře volně, jako by byly neupravené. Neznamená to ale, že se o ně nemusíte pečlivě starat. Používejte kvalitní šampony a balzámy. Pokud do vlasů vetřete aspoň jednou týdně výživnou masku a zabalíte je do vyhřátého froté ručníku, nebudete mít problém s ležérním stylem. Ze suchých a poletujících vlasů jakoby přirozené vlny nevytvoříte. Pořiďte si fén nebo žehličku s ionty, které vlasy nepoškodí. Naopak uzavřou v nich tak potřebnou vlhkost a pak se nemusíte obávat roztřepených, ulámaných a krepatých vlasů.

Barvám vládne přirozenost

Vlasům vládnou zemité barvy v rozmanité škále hnědých a přirozeně světlých odstínů. Blonďat...

Zdroj:

Pro zobrazení celého článku klikněte na tento odkaz:

Zpět   |   Nahoru

wow gold for Sale. www.savorgold.com Provide Free World of Warcraft Guide and Strategy. Professional WOW Gold, diablo 3 gold, runescape gold wow power leveling Store Online,Best Service to Each Customer. Tera gold for guild wars 2 gold and Blade & Soul gold and Swtor Credits on safe online store,one more click to buy runescape gold , buy Swtor Credits cheap,safe, Fast delivery and Low prices!

Aktuálně

Nejvíce Vás zajímá

TOPlist
0.16460084915161